polecam Panią Joannę Wituszyńska. Wspaniały człowiek i psycholog.
Zofia Kobylińska
Gorąco polecam panią Agnieszkę Malewicz! Świetny fachowiec.
Krystyna
Pani Agnieszka Malewicz to świetny specjalista i fajny człowiek. Wie jak pomóc z pełnym wyczuciem sytuacji.
Katarzyna
Polecam Panią Renatę Kwiatkowską, jej wiedza, autentyczność i zaangażowanie pomogły mi odkryć wiele nowych możliwości w życiu.

Dziękuję.

Monika
Korzystałam z pomocy p. Renaty Kwiatkowskiej od września 2015 do lipca 2016. Spotkałam się z bardzo profesjonalnym podejściem do mojej osoby i moich problemów, które utrudniają mi życie.
P. Renata starała się dostosować do mnie, nastroić do mnie, nie zmieniać mnie, tylko znaleźć rozwiązanie , które będzie dla mnie najlepsze, optymalne, które przyczyni się do mojego rozwoju i zdrowia psychicznego. Nauczyła mnie słuchać moich potrzeb, pozwalać sobie na moją słabość , zgodzić się na taką jaką jestem, a przez to zaakceptować siebie i pokochać siebie taką jaką jestem.
Robiła to w sposób delikatny, ciepły , troskliwy, z wielkim wyczuciem i zaangażowaniem. Po każdym spotkaniu wychodziłam umocniona , z nowymi siłami, aby zmierzyć się z trudnościami mojego życia.
Magdalena
Dziękuję za ogromne wsparcie, które otrzymałam od Pani Joanny Wituszyńskiej. Polecam terapię – ciekawe doświadczenie, które pozwala lepiej poznać siebie i przygotować się na trudne chwile.

Karolina
Korzystałam, polecam.
Urszula
Terapia u Agnieszki Malewicz była dla mnie bardzo ważnym doświadczeniem. Fajny człowiek, świetny fachowiec. Polecam i dziękuję :)
Aleksandra Pigoń
Terapia u Pani Agnieszki Malewicz, to czas bardzo dobrze wykorzystany. W atmosferze zaufania i bezpieczeństwa poukładałam swoje sprawy. Polecam bardzo mocno.
Marta
Pani Joanna Wituszyńska sprawiła, że czułam się w pełni zrozumiana w kryzysowej sytuacji. Ma duże zrozumienie dla zawirowań życiowych, empatię i dużo ciepła. Umiała zrozumieć mój punkt widzenia sytuacji, którą wiele osób, z którymi rozmawiałam oceniało jako czarno – białą. Pani Joanna pokazała mi wiele wymiarów tej sytuacji, pomogła znaleźć siły i na mój indywidualny sposób poradzić sobie.

Doceniam szczególnie jej mądrość życiową, odwagę, kompetencje, wiedzę i dogłębne wykształcenie. Praca z panią Joanną to nie tylko rozmowa, korzysta ona z metod relaksacji, oddychania, i wizualizacji, co sobie bardzo cenię!

Renata
Świetny zespół fachowców. Joanna Wituszyńska – Anioł na ziemi
Basia Głuszczak-Płóciennik
Świetni specjaliści. Bardzo przyjemne, bezpieczne i intymne miejsce w centrum Warszawy. Gorąco polecam!
Dorota Burke
Jestem bardzo wdzięczna Pani Joannie Wituszyńskiej za pomoc , pierwszy raz ktoś rzetelnie pomógł mi w trudnej sytuacji.
Maria Sławińska
Super specjaliści – Polecam!
Leszek