Psycholog dziecięcy w Warszawie

Pomaga zrozumieć problemy dziecka, trudności jakie rodzice doświadczają w związku z wychowaniem, udziela wsparcia rodzicom w procesie  wychowawczym. Poprzez rozmowę i badanie potrzeb dziecka jest w stanie zaproponować optymalną formę pomocy psychologicznej lub psychoterapeutycznej. W Ośrodku Capra Warszawa oferujemy wsparcie i pomoc dla dzieci i młodzieży w każdym wieku . Psycholog dziecięcy przeprowadza konsultacje psychologiczne dla rodziców.
Wykonujemy także diagnostykę psychologiczną: diagnozę psychologiczną, diagnozę trudności szkolnych i gotowości szkolnej.

Konsultacja psychologiczna, to zwykle od 1-3 spotkań z psychologiem dziecięcym. Celem tych spotkań jest określenie charakteru problemów, trudności dziecka oraz zaproponowanie odpowiednich metod pracy nad rozwiązaniem lub zmianą. Czasem nie do końca umiemy nazwać problem, ale czujemy, że coś jest nie tak, także, kiedy Twoje dziecko potrzebuje specjalistycznej opieki i wsparcia, ale nie wiesz jakiego rodzaju pomoc byłaby najlepsza – zadzwoń i umów się na konsultację by wspólnie z psychologiem ustalić jakiej formy pomocy twoje dziecko potrzebuje najbardziej. Praca naszego psychologa dziecięcego jest poddawana stałej superwizji, kieruje się w swojej
pracy Kodeksem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Każde spotkanie trwa od 50 do 60 min.  Cena:120 zł. Ośrodek znajduje się w Śródmieściu w Warszawie.

Zapytaj o wolny termin. Oddzwonimy najszybciej, jak to możliwe

Jakie dni są dla Ciebie odpowiednie?
 pon  wt  śr  cz  pt  sob  nd

W jakich godzinach

Jeśli już wiesz, z którym terapeutą chcesz współpracować, wybierz go z poniższej listy

Poznaj swojego terapeutę
Psycholog dziecięcy | Capra Warszawa

Psycholog dziecięcy Joanna Zasztowt