Psycholog DDA terapia indywidualna Warszawa

Osoby, które wychowywały się w rodzinach dysfunkcyjnych, często borykają się z problemami emocjonalnymi w dorosłym życiu. Zaburzone relacje z dzieciństwa dają o sobie znać po latach. Brak zdrowych więzi z rodzicami i niezaspokojona potrzeba bezpieczeństwa sprawiają, że mamy problemy z otoczeniem, z budowaniem związków, z zaufaniem wobec innych.

DDA terapia Warszawa

Terapia DDA to psychoterapia dla dorosłych,  w którym przynajmniej jeden z opiekunów był uzależniony od alkoholu.

Ciężkie warunki, w jakich dziecko dorasta, zmuszają je do wykształcenia pewnych mechanizmów obronnych, wzmacniania zachowań i emocji, które pozwalają przetrwać. Metody wypracowane w trudnych warunkach nie sprawdzają się jednak w  dorosłym życiu.

By nauczyć się nowych sposobów funkcjonowania, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych zachęcamy, aby zwrócić się o pomoc do specjalisty. Psychoterapia prowadzona w naszym ośrodku w Warszawie, może pomóc Państwu  poradzić sobie z  destrukcyjnymi przekonaniami i wzorcami zachowań, które tak bardzo mogą utrudnić życie.

Szanowni Państwo, w związku o ogłoszonym stanem epidemii w Polsce, aktualnie prowadzimy tylko zapisy na sesje online czyli przez skype lub telefon. Wszyscy nasi psychoterapeuci rekomendują i oferują tę formę pracy aktualnie.