Depresja poporodowa

Poród jest bardzo ważnym wydarzeniem dla każdej kobiety. Jednak radość z urodzenia dziecka nie pojawia się u wszystkich mam. Wiele kobiet  boryka się z cierpieniem, która wymaga leczenia depresji poporodowej w Warszawie. W takiej sytuacji kluczowe jest wsparcie najbliższych i podjęcie specjalistycznego leczenia.

Rola matki jest bardzo ważna, jednak jeżeli w ciągu pierwszych tygodni lub w trakcie roku po urodzeniu dziecka, kobieta boryka się ze wzrostem lub zmniejszeniem apetytu, przygnębieniem, utratą energii do wykonywania jakichkolwiek aktywności, negatywnymi myślami dotyczącymi sprawowania opieki nad dzieckiem, to prawdopodobne, zmaga się z  depresją poporodową, która wymaga leczenia w Warszawie (ośrodek leczenia depresji Warszawa). Leczenie adresowane jest do  kobiet, u których pojawiają się okresy awersji do opieki nad dzieckiem na przemian z wyrzutami sumienia z tego powodu, kłopoty z zasypianiem, koncentracją, a także myśli i plany o popełnieniu samobójstwa. Leczenie depresji poporodowej w Warszawie jest dla osób, które przesadnie zamartwiają się problemami z karmieniem dziecka oraz czują się źle w roli matki, nie akceptują własnych zachowań i myśli.

Depresja poporodowa Warszawa leczenie Ośrodek Capra

Połóg jest trudnym okresem dla młodej mamy, podczas którego wymaga ona wielkiego wsparcia ze strony bliskich. Wzorzec bycia idealną mamą, wolną od zmartwień i negatywnych myśli związanych z niemowlęciem jest obecny społecznie. W takiej sytuacji ważne jest udać się po pomoc, leczenie depresji poporodowej w Warszawie. (zaburzenia lękowe).

Leczenie depresji poporodowej w Warszawie adresowane jest do kobiet, które w niedawnym czasie urodziły dziecko i w związku z tym wystąpiło u nich znaczne obniżenie nastroju, połączone z pesymistycznym podejścia do malucha i trudnościami w zaopiekowaniu się nim.

Szanowni Państwo, w związku o ogłoszonym stanem epidemii w Polsce, aktualnie prowadzimy tylko zapisy na sesje online czyli przez skype lub telefon. Wszyscy nasi psychoterapeuci rekomendują i oferują tę formę pracy aktualnie.