Psycholog dla par

Problemy z komunikacją, nieustanne kłótnie, zdrada… To problemy, które mogą wkraść się w każdy związek. Jeżeli partnerzy nie mogą pokonać ich o własnych siłach, pomocą będzie dla nich psycholog dla par w Warszawie.

Jedną z przeszkód stojących na drodze do utrzymania prawidłowej relacji między dwojgiem ludzi jest stawianie wysokich wymagań co do drugiej połowy. Oczekiwanie od partnera, że będzie przynosił wysoką wypłatę, zrezygnuje z pasji, zmieni swoje nawyki, albo usunie swoje wady, jest dla niego stresujące, tym bardziej, kiedy nie jest w stanie podołać. Niesprostanie zawyżonym wymaganiom powoduje odsuwanie się od siebie i wzrost braku zaufania. Wizyta u psychologa dla par w Warszawie może pomóc zaakceptować partnera, zrozumieć, że niekoniecznie będzie ideałem, a w efekcie uzdrowić relację.

Psycholog dla par w Warszawie może pomóc w wykryciu i naprawieniu problemów z komunikacją. Obwinianie się, brak słuchania, są częstym powodem do kłótni. Partnerzy nie są często świadomi, jak bardzo ich zachowanie i forma komunikowania krzywdzi drugą osobę. Odwiedzenie psychologa dla małżeństw w Warszawie będzie dobrą opcją dla osób, które nie umieją znaleźć wspólnej nici porozumienia, gdyż pomoże on odkryć problemy związane ze stylem komunikacji i objaśni, jak prawidłowo się komunikować. W efekcie psycholog dla par w Warszawie stanie się swojego rodzaju mentorem, który wskaże partnerom odpowiednią ścieżkę, po której stąpając, związek zostanie uzdrowiony.

Do psychologa mogą się zgłaszać osoby, których nie łączy formalny związek małżeński, a konkubinat. Jeśli zależy im na utrzymaniu trwałej i stałej relacji, psycholog nie będzie miał żadnych obiekcji, by udzielić im pomocy. Na wizytę mogą umówić się także osoby, które nie mają problemów z intymnym związkiem, a z relacją rodzinną lub ze swoim przyjacielem. Nad każdą relacją interpersonalną, na której nam zależy, należy pracować i o nią dbać. Tym samym każda relacja interpersonalna może czasem znaleźć się na zakręcie i wymagać interwencji specjalisty, który umiejętnie wesprze obie strony.

Szanowni Państwo, w związku o ogłoszonym stanem epidemii w Polsce, aktualnie prowadzimy tylko zapisy na sesje online czyli przez skype lub telefon. Wszyscy nasi psychoterapeuci rekomendują i oferują tę formę pracy aktualnie.