Terapeuta uzależnień

Aktualnie coraz więcej ludzi popada w uzależnienie od różnych substancji – alkoholu, narkotyków, opiatów, dopalaczy czy leków. Uzależniają się również od czynności, jak granie na komputerze, serfowanie po internecie hazard. Leczenie uzależnień w Warszawie i zajmujący się tym zagadnieniem profesjonaliści pomogą takim osobom pożegnać się z nałogiem, który niszczy zdrowie oraz życie chorego.

Wszelakie uzależnienia mają destruktywny wpływ na organizm człowieka, na przykład uzależnienie od alkoholu zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia nowotworu gardła, tchawicy, zapalenia trzustki i marskości wątroby. Powoduje pojawienie się u osoby uzależnionej wielu zaburzeń w codziennym funkcjonowaniu. Dzięki leczeniu uzależnień w Warszawie, nałogowiec może uwolnić się od negatywnych myśli dotyczących swojej przeszłości oraz przyszłości, a także obrazu samego siebie. Specjalista pomoże mu odnaleźć sens swojego życia oraz odzyskać kontrolę nad podejmowanymi działaniami. Dzięki leczeniu uzależnień w Warszawie naprawione zostaną relacje uzależnionego z rodziną, która przestanie krępować się obecnością żony czy męża, który jest pijany i zachowuje się w nieodpowiedni sposób. Za sprawą leczenia uzależnień w Warszawie pacjent stanie się pewnym siebie mężczyzną lub kobietą, której dni będą wypełniać chwile radościi spokoju. Uzyskanie harmonii i równowagi w życiu sprawi, że stanie się ono na nowo źródłem satysfakcji.

Uzależnienia leczenie Warszawa

Na leczenie uzależnień w Warszawie powinny zgłosić się osoby, którym picie wymknęło się już z rąk. Warto pamiętać, iż uzależnienie nie zawsze jest uświadamiane przez nałogowca, który wmawia swoim bliskim, ale także sobie, że panuje nad spożywanym alkoholem i w każdej chwili może z tego zrezygnować. W takich sytuacjach kluczowe jest wsparcie bliskich, którzy podadzą uzależnionemu pomocną dłoń i zaprowadzą do poradni w celu leczenia uzależnień w Warszawie. Dzięki temu życie uzależnionego będzie stabilne, nie będą występować już problemy w pracy, a tworzone związki i relacje rodzinne będą zdrowe i harmonijne.

Szanowni Państwo, w związku o ogłoszonym stanem epidemii w Polsce, aktualnie prowadzimy tylko zapisy na sesje online czyli przez skype lub telefon. Wszyscy nasi psychoterapeuci rekomendują i oferują tę formę pracy aktualnie.

Terapeuta uzależnień Capra Warszawa