Zespół Capra

Joanna Wituszyńska Psycholog Psychoterapeuta

Joanna Wituszyńska

Psycholog, Psychoterapeutka

Prowadzę psychoterapię  i psychoterapię psychoanalityczną. Psychoterapia  to najczęściej sesje, które odbywają się raz w tygodniu, w psychoterapii psychoanalitycznej sesje odbywają się zazwyczaj dwa,trzy razy w tygodniu lub więcej. Podczas pracy psychoanalitycznej, Pacjent może uczestniczyć w procesie odkrywania i rozumienia nieświadomych znaczeń, własnych mechanizmów obronnych oraz uwewnętrznionych konfliktów.

Jestem psychologiem, psychoterapeutką, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii, która jest częścią struktur Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Ukończyłam także 4,5-letni Kurs Psychoterapii atestowany przez Sekcję Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi. Byłam uczestniczką wielu kursów i szkoleń m.in. roczne szkolenie pracy z rodziną oraz roczne szkolenie pracy z małżeństwami i parami w Polskim Istytucie Ericksonowskim.  Pracuję pod stałą superwizją.

W przeszłości związana byłam z Ośrodkiem Socjoterapeutycznym dla dzieci i młodzieży „Wspólny Dom” w Wildze, specjalistycznymi poradniami rodzinnymi, pracowałam także jako psycholog w szkole podstawowej i gimnazjum.

Jestem Członkiem Kandydatem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Jestem założycielką Ośrodka Capra.

Dobry psycholog Warszawa – Ośrodek Capra zapraszamy!